آخرین کارشناسی های انجام شده

مراحل کارشناسی خودرو چگونه است؟

درخواست کارشناسی خودرو در محل
خودروی مورد نظر را انتخاب کنید

درخواست کارشناسی

021-88913024

کارشناسی تخصصی

کارشناسی کامل رنگ شدگی و یا تعویض قطعات بدنه ، کارشناسی فنی موتوری و گیربکس، بررسی کیلومتر خودرو، تست رانندگی (در صورت مهیا بودن شرایط)

کارشناسی ویژه (VIP)

کارشناسی کامل رنگ شدگی و یا تعویض قطعات بدنه ، کارشناسی فنی موتوری و گیربکس، بررسی کیلومتر خودرو، تست رانندگی (در صورت مهیا بودن شرایط)

اعزام دو کارشناس خودرو همزمان، تنظیم قولنامه و مشاوره حقوقی، ضمانت تا سقف 1 درصد ارزش خودرو

فرم سفارش

:

سوالات متداول

با بهره‌گیری از سرویس‌های تخصصی الوچک شاخص‌های مختلف خودرو توسط متخصصان این مجموعه با استفاده از دستگا‌ه‌های بروز دیاگ و تشخیص رنگ مورد بررسی قرار می‌گیرد. کارشناسی کامل در 6 مرحله انجام می‌شود؛ بررسی رنگ و بدنه، کنترل عملکرد موتوری، فنی و گیربکس، تشخیص اصالت آپشن ها، انجام تست دیاگ و کنترل سیستم برقی خودرو، تشخیص کارکرد واقعی و در نهایت تستس درایو (تست رانندگی) و چک کردن جلوبندی و سیستم تعلیق خودرو.

متخصصان مجموعه الوچک با گردآوری داده‌های بروزرسانی شده از بازار خودرو کشور، این امکان را برای خریداران و فروشندگان خودرو فراهم آورده‌اند که پس از بررسی اتومبیل مورد نظر توسط کارشناسان الوچک، با استناد به اطلاعات استخراج‌ شده از خودرو، قیمت آن در یک بازه مشخص خواهد شد

متاسفانه به دلیل وجود برخی نابسامانی‌ها در بازار خودرو، بسیاری از فروشندگان اقدام به کاهش کیلومتر اتومبیل خود می‌کنند تا در نهایت بتوانند خودرو را با قیمت بالاتری بفروشند. دستکاری کارکرد واقعی در برخی خودروها حتی با تغییر اطلاعات ECU انجام می شود تا امکان تشخیص آن مشکل شود. کارشناسان الوچک با بهره‌گیری از دستگاه‌های مدرن و به روز دیاگ و کنترل کلیه پارامترهای خودرو، قادر به تشخیص کیلومتر واقعی خواهند بود. حتی در برخی خودروها در صورتی که تشخیص دقیق از طریق دستگاه دیاگ امکان پذیر نباشد، اتومبیل مد نظر از طریق بررسی قطعات و برخی موارد دیگر انجام شده و حدود کارکرد واقعی خودرو را با ضریب خطا بسیار پایین به شما اعلام خواهد شد. کارشناسان مجرب الوچک با بیش از 30 هزار مورد کارشناسی خودرو  قادر خواهند بود بهترین خدمات را در خصوص تعیین وضعیت کارکرد اتومبیل‌های دست دوم به شما ارائه کنند.

هزینه‌های کارشناسی خودرو الوچک براساس زمان لازم برای بررسی خودرو، تجهیزات و آپشن‌های خودرو، نوع جنس بدنه خودرو ، نوع گیربکس و … دسته‌بندی و قیمت‌گذاری شده است. همچنین دستگاه های تست دیاگ که برای خودروهای مدل های 2010 به بالا قابل استفاده هستند، دستگاه های پیشرفته تری بوده و باعث تغییر قیمت در خدمت دهی به خودروهای مختلف می باشد